Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
TURYSTYKA
ubezpieczenie ac

Prywatna opieka medyczna MediSafe

Wszyscy dobrze wiemy, jak trudno jest czasem umówić się na wizytę do lekarza specjalisty, kiedy próbujemy wybrać termin na NFZ. Sytuacja pandemiczna dodatkowo sprawia, że oczekiwanie na termin wizyty znacznie się wydłuża, powstają kolejki. Niestety często zdarza się, że potrzebujemy lekarza w nagłym wypadku. Wtedy najszybszym rozwiązaniem jest wizyta prywatna, która jednorazowo może kosztować nawet kilkaset złotych. Nie każdy z nas będzie mieć oszczędności na tak duży i niespodziewany wydatek.

W CTU przygotowaliśmy ofertę prywatnej opieki medycznej MediSafe, która wychodzi naprzeciw właśnie powyższym sytuacjom.

Czym jest nasz pakiet prywatnej opieki medycznej?

Prywatna opieka medyczna to pakiet w postaci abonamentu, który opłaca się co miesiąc. Ceny poszczególnych pakietów zależą od wybranego wariantu – w pakiecie MediSafe proponujemy wariant podstawowy oraz rozszerzony.

Pakiet MediSafe to dostęp do prywatnej opieki medycznej we wszystkich przychodniach LuxMed w całej Polsce – jest to obecnie jedna z najpopularniejszych tego typu placówek.

Pakiet może wykupić pojedyncza osoba oraz cała rodzina (wtedy z prywatnej opieki może korzystać partner oraz dzieci). Z pakietu mogą skorzystać osoby w wieku od 0 do 69 lat.

Kupując pakiet MediSafe zyskujesz dostęp do nieograniczonych wizyt lekarskich oraz telekonsultacji.

Nie wiesz który pakiet wybrać? Sprawdź, czym się różnią.

Pakiet podstawowy jak sama nazwa wskazuje to minimum, aby mieć stały i szybki dostęp do wybranych lekarzy specjalistów. Z pakietem podstawowym możesz umówić się do następujących lekarzy: internista, pediatra, lekarz medycyny rodzinnej, dermatolog, chirurg ogólny, kardiolog, okulista, laryngolog, ginekolog. W pakiecie rozszerzonym pula lekarzy znacznie się powiększa, np. o alergologa, pulmonologa, neurologa czy ortopedę.

W podstawie znajduje się również coroczny bilans dziecka oraz doraźna opieka pielęgniarska (opatrunki, szwy, pomiar ciśnienia, badania moczu oraz cholesterolu metodą paskową). Pakiet rozszerzony oferuje domowe wizyty pielęgniarskie.

Z pakietem podstawowym można wykonać podstawowe badania: hematologia, biochemia, enzymy, badania moczu, kału oraz hormonalne. W pakiecie rozszerzonym badań, które możemy wykonać w ramach abonamentu jest znacznie więcej, między innymi: krzepliwość krwi, próby wątrobowe, insulina, kortyzol, posiew moczu, czy cytologia. Zyskujemy także dostęp do wszelkich badań endoskopowych, czynnościowych (EKG), radiologicznych. W zakresie rozszerzonego pakietu jest również rehabilitacja, szczepienia przeciw grypie oraz opieka stomatologiczna.

Pełny zakres poszczególnych wariantów możesz pobrać tutaj w formie pliku PDF: Oferta Luxmed MediSafe

Jak kupić pakiet MediSafe?

Aby zakupić nasz pakiet prywatnej opieki medycznej złóż zapytanie poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasz agent jak najszybciej skontaktuje się, przedstawi ofertę i pomoże sfinalizować zakup oraz odpowie na wszystkie pytania.

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!