Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
Rak
TURYSTYKA

Życie i zdrowie

Wypłata odszkodowania Twojej rodzinie lub uposażonym w przypadku Twojej śmierci oraz wypłata Tobie w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Wypłata odszkodowania na wypadek Twojej śmierci lub pobytu w szpitalu.

Rak

Do 2 000 000 ? na organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą w całym życiu ubezpieczonego. Do 2 000 000 ? na organizację i pokrycie kosztów leczenia.

Dom i mieszkanie

Nieruchomość

Wypłata odszkodowania w przypadku kradzieży, uszkodzeń mienia, czy całkowitej szkody domu. Zabezpiecz się przed włamaniem, uszkodzeniem lub szkodą całkowitą.

Auto OC/AC

Wypłata odszkodowania w przypadku wypadku, uszczerbku zdrowia, kradzieży i wypadków losowych. Na wypadek, zdrowie, kradzież i wypadek losowy.

Podróż

Wypłata odszkodowania w przypadku wypadku, choroby lub pobytu w szpitalu oraz odwołania wyjazdu i kradzieży bagażu. Zabezpiecz się na wypadek, chorobę, szpital i bagaż.

NNW Dziecka

Ochrona dziecka do ukończenia 19 roku zycia w szkole i poza nią. Ochrona dziecka do ukończenia 19 roku zycia w szkole i poza nią.

NNW Studenta

Ochrona dziecka od 20 do ukończenia 25 roku zycia w szkole i poza nią. Ochrona dziecka od 20 do ukończenia 25 roku zycia w szkole i poza nią.

Inne

Ubezpieczymy wszystko co dla Ciebie ważne. Opisz czego potrzebujesz. Ubezpieczymy wszystko co dla Ciebie ważne. Opisz czego potrzebujesz.

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!