Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
TURYSTYKA

home assistance, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ślusarz

Dlaczego warto mieć Home Assistance?

Wracasz do domu po pracy, przekręcasz kluczyk w zamku i słyszysz trzask… Kluczyk się złamał. Nie wejdziesz do mieszkania, a jakby tego było mało, musisz szukać ślusarza “na już”.

KUP UBEZPIECZENIE DOMU

Z Assistance Domu załatwisz tę sprawę sprawnie, szybko i bezstresowo! Jeśli posiadasz pakiet Assistance dla domu wystarczy, że w takiej sytuacji skontaktujesz się z infolinią swojego towarzystwa ubezpieczeniowego. Na miejsce zostanie przysłany sprawdzony i wykwalifikowany fachowiec, który pomoże z Twoimi drzwiami. Wyjmie złamany kluczyk i naprawi uszkodzony zamek.

Ze ślusarzem wysłanym przez towarzystwo ubezpieczeniowe nie musisz się dodatkowo rozliczać – koszt usługi pokrywa roczna składka, którą płaci się za ubezpieczenie. Jedynie w sytuacjach, gdy uszkodzenie i naprawa przewyższają ceny określone w OWU konieczna będzie dopłata lub tańszy wariant usługi.

Warto też mieć na uwadze inne zdarzenia, kiedy będzie potrzebna interwencja ślusarza, np. gdy zauważysz ślady po próbie włamania – wtedy dobrze jest jak najszybciej wymienić zamki. Ślusarz przyda się także wtedy, gdy przez przypadek zatrzaśnie się kluczyki w samochodzie. Wykwalifikowany fachowiec z towarzystwa ubezpieczeniowego jest gwarancją tego, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie, bez ryzyka kolejnych uszkodzeń.

Korzyści płynące z posiadania domowego Assistance:

  • towarzystwa współpracują z osobami z różnych fachów: znajdzie się i ślusarz i elektryk czy hydraulik.
  • nie musisz samodzielnie szukać fachowca
  • masz pewność, że osoba, która przyjedzie naprawić uszkodzenie to doświadczony i sprawdzony fachowiec – towarzystwa współpracują tylko z wykwalifikowanymi pracownikami
  • nie musisz rozliczać się z fachowcem po naprawie – wystarczy, że opłacasz roczną składkę, a usługa zostanie wyceniona do sumy ubezpieczenia usługi ustalonej w OWU. Jeśli usługa okaże się droższa niż według ustalonych tam cen klient może dopłacić lub zdecydować się na tańszą usługę

Jeśli jeszcze nie posiadasz pakietu Home Assistance, koniecznie zapoznaj się z ofertami. Z tym ubezpieczeniem życie będzie o wiele prostsze! Z chęcią przygotujemy dla Ciebie takie oferty, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz.

KUP UBEZPIECZENIE DOMU

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!