Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
Rak
TURYSTYKA

Ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, przegląd techniczny

Pamiętasz o obowiązkowych przeglądach? Bez nich Twoje ubezpieczenie nieruchomości może nie zadziałać

Zawierając ubezpieczenie, musimy pamiętać, że ciążą na nas pewne obowiązki, których spełnienie zagwarantuje nam, że będziemy mogli w pełni skorzystać z polisy. Wiadomym jest, że ubezpieczyciel nie pokryje kosztów zdarzenia, które miało miejsca z naszej winy, np. z powodu zaniedbania. Jednym z takich wymogów do spełnienia jest regularne wykonywanie obowiązkowych przeglądów technicznych. Poniżej zamieszczamy listę przeglądów koniecznych do zrealizowania, aby ubezpieczenie w pełni zadziałało.

KUP UBEZPIECZENIE DOMU


O powyższych przeglądach powinniśmy pamiętać nie tylko ze względu na ubezpieczenie, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo nasze i domowników. Regularne doglądanie instalacji i przewodów zagwarantuje nam poprawne ich działanie, dzięki czemu unikniemy awarii. W przypadku, gdy nie będziemy mieć ważnego przeglądu kominiarskiego, a w kominie zapali się sadza, która przerodzi się w pożar, możemy zapomnieć o skorzystaniu z ubezpieczenia. Podobnie będzie w sytuacji, gdy do zaprószenia ognia dojdzie z powodu przepięć w niekontrolowanej instalacji elektrycznej.

 

 

Warto zatroszczyć się o spełnienie wymagań związanych z przeglądami, ponieważ bez tego nawet najlepsze ubezpieczenie może okazać się niezadowalające.

 

KUP UBEZPIECZENIE DOMU

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!