Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
Rak
TURYSTYKA

AXA, koronawirus, ubezpieczenie na życie

Pakiet Życie z Plusem odpowiedzią na wymagania pandemicznej rzeczywistości

Odkąd świat sparaliżowała pandemia koronawirusa, cała nasza codzienność stanęła na głowie. Czujemy się mniej bezpiecznie i ciągle narażeni na zagrożenia. Martwimy się o siebie i swoich bliskich, bo nigdy nie wiadomo, czy COVID-19 nie dotknie tym razem naszej rodziny lub znajomych. Mimo ograniczeń i restrykcji, część z nas wciąż pracuje, a jedynie Ci mający więcej szczęścia cieszą się stabilniejszą sytuacją finansową. Niektórzy z nas wykonują bardziej ryzykowne zawody, np. pracownicy fizyczni, lekarze, kierowcy, ale wszyscy tak samo jesteśmy zdani na los i nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy za kilka lat, a może nawet za parę dni, nie spotka nas nieszczęście, które pozbawi nas możliwości wykonywania pracy i środków do życia. Zadajemy sobie pytanie: A co gdyby można było zabezpieczyć się przed takimi zdarzeniami…? Na całe szczęście, ubezpieczenie na życie to odpowiedź na wszelkie troski i nie jest ono żadną tajemnicą i każdy może z niego
skorzystać.

Ubezpieczenie na życie to zabezpieczenie finansowe na wypadek wszystkich tych zdarzeń, których obawiamy się najbardziej: śmierci, choroby, wypadku, długiego pobytu w szpitalu, utraty zdolności do pracy, czy zachorowania na COVID-19.

Oferta ubezpieczeń na życie na rynku jest bardzo duża, ale jako agenci z wieloletnim doświadczeniem, przedstawiamy produkt, który w obecnych czasach sprawdzi się świetnie i cieszymy się, że możemy proponować go naszym klientom. Pakiet Życie z Plusem od AXA to odpowiedź na obawy współczesnego dorosłego i odpowiedzialnego człowieka, któremu nie tyle co zależy na zabezpieczeniu siebie, ale przede wszystkim swojej rodziny. W Pakiecie Życie z Plusem zostały zawarte niezbędne do pełnego zabezpieczenia finansowego zdarzenia.


Z Pakietem Życie z Plusem zabezpieczysz się na wypadek:
śmierci Ubezpieczonego

  • pobytu w szpitalu z powodu nieszczęśliwego wypadku (świadczenie za każdy dzień)
  • pobytu w szpitalu z powodu choroby (świadczenie za każdy dzień)
  • pobytu na OIOM (świadczenie jednorazowe)
  • rekonwalescencji  (świadczenie jednorazowe)
  • pobytu w sanatorium (świadczenie jednorazowe)


Co najważniejsze, pakiet w zakresie ma także wszelkie zdarzenia związane z COVID-19. Świadczenia finansowe za śmierć, pobyt w szpitalu oraz na OIOM jako konsekwencje  zachorowania na koronawirusa – to wszystko jest uwzględnione w pakiecie.

Dodatkowe korzyści jakie płyną z posiadania Pakietu Życie z Plusem, to przede wszystkim brak karencji. Ubezpieczenie działa od pierwszego dnia po zakupie, a pracownik, który przystąpi do ubezpieczenia grupowego w ciągu 3 miesięcy od nabycia praw do ubezpieczenia, nie posiada karencji. Do ubezpieczenia można dopisywać także członków swojej rodziny: dorosłe dzieci, współmałżonków/partnerów. To co jest w czasach pandemii na wagę złota, to możliwość załatwienia wszelkich formalności online, chociażby za naszym pośrednictwem, ale także bezpośrednio u ubezpieczyciela.

Pakiet Życie z Plusem od AXA to odpowiedź na wymagające czasy i duże oczekiwania. W dobie pandemii dużo rozsądniej podchodzimy do kwestii ubezpieczeń, a przede wszystkim notuje się wzrost zainteresowania nimi. Jeśli potrzebujesz dobrego ubezpieczenia na życie i Pakiet Życie z Plusem brzmi dla ciebie atrakcyjnie, zgłoś się do nas dowolną drogą i napisz, że jesteś zainteresowany pakietem. Pomożemy dobrać odpowiedni wariant i sumę ubezpieczenia, aby ubezpieczenie w pełni było dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.


KUP UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!