Co chcesz ubezpieczyć?
Auto
NNW Dziecka
Dom
Życie
TURYSTYKA

Ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie turystyczne, COVID-19, kwarantanna, wakacje, urlop, wyjazd, pandemia, koronawirus

Ubezpieczenie podróżne pokryje koszty kwarantanny i leczenia COVID-19 za granicą

Wybierasz się w zagraniczną podróż? W dobie pandemii organizacja zagranicznej podróży może dostarczyć dużo stresu. Dynamiczna sytuacja związana z obostrzeniami oraz wzrosty zachorowań sprawiają, że trudno jest przewidzieć przebieg wycieczki. Mimo wszystko wiele osób nie chce rezygnować z podróżowania. Na szczęście na ten moment rynek ubezpieczeniowy oferuje szeroki wybór ubezpieczeń podróżnych z uwzględnieniem wszelkich niespodzianek – także tych związanych z kwarantanną i odwołaniem podróży.

KUP UBEZPIECZENIE PODRÓŻY


Ubezpiecz się na wypadek poniższych zdarzeń:

 

  • Leczenie COVID-19 za granicą

Koszty leczenia obejmą sytuację, gdy w razie zachorowania na COVID-19 ubezpieczony zostanie poddany leczeniu za granicą (pobyt w szpitalu, podłączenie do respiratora). Ubezpieczenie pokryje koszty za każdy dzień hospitalizacji.

 

  • Koszty pokrycia izolatorium

W razie zachorowania uczestnika wyjazdu na COVID-19, które uniemożliwi powrót do kraju, ubezpieczenie pokryje koszty każdego dnia spędzonego w izolatorium. Izolatorium może być np. hotel, gdzie trzeba opłacić każdą kolejną dobę hotelową. Zwrot kosztów przysługuje za każdą osobę ubezpieczoną.


Dodatkowo:

  • Koszty odwołania wyjazdu z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19

Ubezpieczenie od kosztów odwołania wyjazdu można wykupić jako dodatkową klauzulę. Taka polisa zwróci koszty organizacji podróży, jeśli jedna z ubezpieczonych osób otrzyma przed wyjazdem pozytywny wynik testu na COVID-19. W zakres klauzuli wchodzą koszty organizacji wyjazdu, np. hotel oraz przelot.

 

  • Zwrot kosztów zakupionych biletów lotniczych

Zwrot kosztów biletów lotniczych można dokupić jako osobną klauzulę.

 

  • Assistance podróżne

W razie wydłużonego pobytu ze względu na kwarantannę, ubezpieczyciel w ramach Assiatance organizuje ubezpieczonym powrót do kraju.

 

  • Polisę otrzymasz w języku polskim i angielskim

 

  •  Koszt ubezpieczenia podróżnego rzadko przekracza kilkadziesiąt złotych za osobę


Przed wyruszeniem w podróż uwzględnij zakup ubezpieczenia na etapie organizacji wyjazdu. Koszty ubezpieczenia podróżnego będą wielokrotnie niższe niż ewentualne koszty opłacenia kwarantanny za granicą. Lepiej zakupić wcześniej ubezpieczenie i nie mieć okazji z niego skorzystać, niż znaleźć się w trudnej sytuacji bez ubezpieczenia.

KUP UBEZPIECZENIE PODRÓŻY

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane

Porozmawiaj bezpłatnie
z konsultantem

Wprowadź poprawny numer telefonu
Wprowadź poprawne dane
Wprowadź poprawne dane

NIE MAM KONTA

Jeżeli nie posiadasz konta zostanie ono stworzone w kolejnym kroku. Uczestnictwo i korzystanie jest całkowicie darmowe!